تعمیرکار آسانسور در غرب تهران

تعمیر کار آسانسور در غرب تهران

تعمیر انواع آسانسور های قدیمی و جدید – هیدرولیک ، شیشه ای ، بالا برنده، کششی در غرب تهران توسط تعمیرکاران و مهندسین شرکت کارما لیفت غرب تهران

در هر منطقه تهران هستید تنها با یک تماس میتوانتید از خدمات تخصصی آسانسور شرکت ما استفاده کنید.

نصاب و سرویس کار آسانسور ارتباطی تنگاتنگ با یکدیگر دارند،اما لزوما همه­ ی نصاب های آسانسور کار سرویس  و همه سرویس کاران کار نصب را انجام نمی دهند. برای انکه فردی بتواند مونتاژ آسانسور را انجام دهد ابتدا باید دوره ی سرویس و نگهداری آسانسور را بگذراند که تمامی سرویس کاران ما دوره های لازم را برای ارائه کلیه خدمات سرویس آسانسور از صفر تا صد گذرانده و چندین سال سابقه سرویس کار فعال در شرکت ارائه خدمات میباشند.

سرویس و نگهداری آسانسوردر تهران

سرویس و نگهداری آسانسور اگر قطعه یا قطعاتی در شرف خرابی یا آستانه فرسودگی قرار بگیرند در صورتیکه به موقع تعویض یا تعمیر نگردند بعد از مدتی باعث اختلال در عملکرد قطعات دیگر نیز خواهند بود ، و یا ممکن است خرابی آنها صدمات جبران ناپذیری به کل سیستم وارد نماید. مشاهده شده است باعث  وقوع خطرات جانی در بدترین حالت ممکن شده است . برای جلوگیری از این خطرات احتمالی با مرکز تخصصی سرویس و نگهداری و تعمیرات آسانسور تماس بگیرید . شرکت ما در غرب تهران میباشد ولی به همه جای تهران سرویس دهی میکنیم .

 

تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور را جدی بگیرید؟

تعمیر و سرویس طناب های فولادی آسانسور .اگر طناب های فولادی آسانسور یا همان سیم بکسل آسانسور در آستانه فرسودگی قرار گرفته باشد. این فرسودگی و یا خوردگی سیم بکسل ها باعث خوردگی فلکه های کششی موتور و هرزگرد می شود بنابراین فلکه های کششی نیز در معرض فرسودگی قرار میگیرند و در حالتی که ترمز ایمنی آسانسور (پاراشوت) فعال و تنظیم نباشد پارگی سیم بکسل باعث سقوط آسانسور شده و منجر به آسیب های جبران ناپذیر جانی و مالی خواهد بود.

وظایف و مهارت­ ها ی لازم تکنسین ، نصاب و یا مونتاژ کار آسانسور چیست؟

آگاهی و آشنایی با خطرات احتمالی در تمام مراحل کار

  1. شناخت اصول کلی و ایمنی کار
  2. آگاهی از مقررات و استانداردهای جدید آسانسور
  3. ارتباط با مالک و یا بهره بردار ساختمان
  4. اعلام مراحل کار و راهنمایی مالک یا بهره بردار از عملیات بنایی مربوط به ساختمان
  5. توانایی نقشه خوانی
  6. شناخت کافی و لازم انواع قطعات استاندارد از دیگر قطعات موجود در بازار

نصب و مونتاژ آسانسور مراحل جداگانه ای دارد که در هر مرحله نصاب و تکنسین متخصص آن مرحله از اجرا وظیفه مونتاژ را به عهده می گیرد.

مراحل اجرا نصب آسانسور پس از طراحی توسط شرکت آسانسور

1.آهن کشی

2- ریل گذاری

3- نصب درب طبقات

4- دال بتونی و بالا کشیدن موتور

5-نصب کابین ومکانیکال

6- نصب تابلو فرمان و قطعات الکتریکال

7- تحویل کار به بازرس اداره استاندارد

پس از تایید شدن کار توسط بازرس و اداره بازرسی قرار داد سرویس و نگهداری با کارفرما و یا مدیر ساختمان منعقد می گردد. همه ی شرکتهای های طراحی و مونتاژ موظف هستند کلیه قطعات را به مدت یکسال گارانتی کنند و اگر در قرار داد اولیه ذکر شده باشد یکسال سرویس و نگهداری رایگان نیز به عهده شرکت مونتاژ کار می باشد.

وظایف و مهارت ­های نصاب و سرویس کار آسانسور

1- آشنایی با استاندارد های اولیه آسانسور

2- آشنایی کامل با کلیه قطعات اصلی و مصزفی آسانسور

3- آگاهی از ایمنی آسانسور در حین سرویس آسانسور

4- منظم و وقت شناس بودن

5- آشنایی با اصول روانکاری و روغن کاری

6- آشنایی کامل با مکانیزم درب طبقات و درب کابین

7- آشنایی با 4 قطعه استاندارد مانند گاورنر،قفل، پاراشوت و ضربه گیر

شرکت کارما لیفت با هدف جلب رضایت مشتری در سرویس- نگهداری و رفع خرابی آسانسور به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می­کند و با همکاری با نیروهای دوره دیده از خانه مهارت آسانسور سعی در بهین و ایمن کردن آسانسور های موجود در شهر تهران و حومه دارد.

در هر ساعت از شبانه روز نیروهای این شرکت آماده خدمت رسانی به کلیه نقاط تهران می باشد.

منتشرشده توسط

شرکت آسانسور کارما لیفت

شرکت آسانسور کارما لیفت تهران به مدیریت سرکار خانم غفوری و خانم حاتمی با کادری مجرب از کارشناسان و متخصصین، با هدف مشاوره و اجرا در زمینه تعمیرات ، نگهداری، بازسازی و نوسازی انواع آسانسورهای ساختمانی و صنعتی آماده ارائه خدمات در سطح استان تهران می باشد. با عنایت به مدیریت منطقه ای قوی و تعدد تکنسین ها ، کارما لیفت قادر به ارائه خدمات و پشتیبانی بصورت شبانه روز و درتمام ایام سال خواهد بود.   021-22636857   021-44879407   09125808202   09129494889   تهران ، ستارخان ، بازار بزرگ سنتی ، طبقه دوم ، واحد 223

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *