شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور تهران

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور تهران

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور کارما لیفت در غرب تهران با بیش از 6 سال سابقه اماده ارائه بهترین خدمات آسانسور به مراکز دولتی و خصوصی ، مجتمع های مسکونی و برج ها و …. میباشد .

این شرکت با ارائه قرارداد معتبر ماهیانه برای ارائه بهترین خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات آسانسور به صورت استاندارد معتبرترین شرکت در تهران میباشد  .

متخصصان شرکت در هردوره بازرسی آسانسورها موارد زیر را بررسی میکنند :

  • تست و سالم بودن ترمز ایمنی ، گاورنر و ضربه گیرها
  • تست قفل ها و درب های کابین آسانسور و طبقات
  • تست سیستم تعلیق کابین و مکانیزم تعادل و مسیر حرکت کابین
  • بازرسی موتورخانه آسانسور
  • شستن و روغن کاری ریل های کابین هر 4 دوره یکبار
  • سیستم های کنترلی ، ایمنی ، الکتریکی و محرکه آسانسور

 

آسانسور وسیله ای مکانیکی و ماشینی میباشد و به مرور زمان بعضی قسمت هاش دچار ساییدگی شده و خرابی به بار میاورد مانند ( ساییدگی سیم بکسل و شیارهای مربوط به آنها ، شل شدن اتصالات ، سایش و تاریخ مصرف قطعات و غیره) که شاید اهالی ساختمان یا مجتمع از این مشکلات آسانسور اطلاع نداشته باشند و فقط سرویس کار یک شرکت معتبر آسانسور میتواند در حین بازرسی از متوجه این مشکلات شود .

شرکت ما با داشتن متخصص های وظیفه شناس تمامی مشکلات اسانسور را در حین بازرسی به مدیریت اطلاع داده و درصد رفع آن خواهند بود.

سرویس و نگهداری صحیح و به موقع تضمین دهنده ایمنی آن و اسایش کاربران و بهره برداران

 

منتشرشده توسط

شرکت آسانسور کارما لیفت

شرکت آسانسور کارما لیفت تهران به مدیریت سرکار خانم غفوری و خانم حاتمی با کادری مجرب از کارشناسان و متخصصین، با هدف مشاوره و اجرا در زمینه تعمیرات ، نگهداری، بازسازی و نوسازی انواع آسانسورهای ساختمانی و صنعتی آماده ارائه خدمات در سطح استان تهران می باشد. با عنایت به مدیریت منطقه ای قوی و تعدد تکنسین ها ، کارما لیفت قادر به ارائه خدمات و پشتیبانی بصورت شبانه روز و درتمام ایام سال خواهد بود.   021-22636857   021-44879407   09125808202   09129494889   تهران ، ستارخان ، بازار بزرگ سنتی ، طبقه دوم ، واحد 223

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *