تعمیر کار آسانسور در غرب تهران

تعمیر انواع آسانسور های قدیمی و جدید – هیدرولیک ، شیشه ای ، بالا برنده، کششی در غرب تهران توسط تعمیرکاران و مهندسین شرکت کارما لیفت غرب تهران

در هر منطقه تهران هستید تنها با یک تماس میتوانتید از خدمات تخصصی آسانسور شرکت ما استفاده کنید.

نصاب و سرویس کار آسانسور ارتباطی تنگاتنگ با یکدیگر دارند،اما لزوما همه­ ی نصاب های آسانسور کار سرویس  و همه سرویس کاران کار نصب را انجام نمی دهند. برای انکه فردی بتواند مونتاژ آسانسور را انجام دهد ابتدا باید دوره ی سرویس و نگهداری آسانسور را بگذراند که تمامی سرویس کاران ما دوره های لازم را برای ارائه کلیه خدمات سرویس آسانسور از صفر تا صد گذرانده و چندین سال سابقه سرویس کار فعال در شرکت ارائه خدمات میباشند.

سرویس و نگهداری آسانسوردر تهران

سرویس و نگهداری آسانسور اگر قطعه یا قطعاتی در شرف خرابی یا آستانه فرسودگی قرار بگیرند در صورتیکه به موقع تعویض یا تعمیر نگردند بعد از مدتی باعث اختلال در عملکرد قطعات دیگر نیز خواهند بود ، و یا ممکن است خرابی آنها صدمات جبران ناپذیری به کل سیستم وارد نماید. مشاهده شده است باعث  وقوع خطرات جانی در بدترین حالت ممکن شده است . برای جلوگیری از این خطرات احتمالی با مرکز تخصصی سرویس و نگهداری و تعمیرات آسانسور تماس بگیرید . شرکت ما در غرب تهران میباشد ولی به همه جای تهران سرویس دهی میکنیم .

 

تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور را جدی بگیرید؟

تعمیر و سرویس طناب های فولادی آسانسور .اگر طناب های فولادی آسانسور یا همان سیم بکسل آسانسور در آستانه فرسودگی قرار گرفته باشد. این فرسودگی و یا خوردگی سیم بکسل ها باعث خوردگی فلکه های کششی موتور و هرزگرد می شود بنابراین فلکه های کششی نیز در معرض فرسودگی قرار میگیرند و در حالتی که ترمز ایمنی آسانسور (پاراشوت) فعال و تنظیم نباشد پارگی سیم بکسل باعث سقوط آسانسور شده و منجر به آسیب های جبران ناپذیر جانی و مالی خواهد بود.

وظایف و مهارت­ ها ی لازم تکنسین ، نصاب و یا مونتاژ کار آسانسور چیست؟

آگاهی و آشنایی با خطرات احتمالی در تمام مراحل کار

 1. شناخت اصول کلی و ایمنی کار
 2. آگاهی از مقررات و استانداردهای جدید آسانسور
 3. ارتباط با مالک و یا بهره بردار ساختمان
 4. اعلام مراحل کار و راهنمایی مالک یا بهره بردار از عملیات بنایی مربوط به ساختمان
 5. توانایی نقشه خوانی
 6. شناخت کافی و لازم انواع قطعات استاندارد از دیگر قطعات موجود در بازار

نصب و مونتاژ آسانسور مراحل جداگانه ای دارد که در هر مرحله نصاب و تکنسین متخصص آن مرحله از اجرا وظیفه مونتاژ را به عهده می گیرد.

مراحل اجرا نصب آسانسور پس از طراحی توسط شرکت آسانسور

1.آهن کشی

2- ریل گذاری

3- نصب درب طبقات

4- دال بتونی و بالا کشیدن موتور

5-نصب کابین ومکانیکال

6- نصب تابلو فرمان و قطعات الکتریکال

7- تحویل کار به بازرس اداره استاندارد

پس از تایید شدن کار توسط بازرس و اداره بازرسی قرار داد سرویس و نگهداری با کارفرما و یا مدیر ساختمان منعقد می گردد. همه ی شرکتهای های طراحی و مونتاژ موظف هستند کلیه قطعات را به مدت یکسال گارانتی کنند و اگر در قرار داد اولیه ذکر شده باشد یکسال سرویس و نگهداری رایگان نیز به عهده شرکت مونتاژ کار می باشد.

وظایف و مهارت ­های نصاب و سرویس کار آسانسور

1- آشنایی با استاندارد های اولیه آسانسور

2- آشنایی کامل با کلیه قطعات اصلی و مصزفی آسانسور

3- آگاهی از ایمنی آسانسور در حین سرویس آسانسور

4- منظم و وقت شناس بودن

5- آشنایی با اصول روانکاری و روغن کاری

6- آشنایی کامل با مکانیزم درب طبقات و درب کابین

7- آشنایی با 4 قطعه استاندارد مانند گاورنر،قفل، پاراشوت و ضربه گیر

شرکت کارما لیفت با هدف جلب رضایت مشتری در سرویس- نگهداری و رفع خرابی آسانسور به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می­کند و با همکاری با نیروهای دوره دیده از خانه مهارت آسانسور سعی در بهین و ایمن کردن آسانسور های موجود در شهر تهران و حومه دارد.

در هر ساعت از شبانه روز نیروهای این شرکت آماده خدمت رسانی به کلیه نقاط تهران می باشد.

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور تهران

شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور کارما لیفت در غرب تهران با بیش از 6 سال سابقه اماده ارائه بهترین خدمات آسانسور به مراکز دولتی و خصوصی ، مجتمع های مسکونی و برج ها و …. میباشد .

این شرکت با ارائه قرارداد معتبر ماهیانه برای ارائه بهترین خدمات سرویس و نگهداری و تعمیرات آسانسور به صورت استاندارد معتبرترین شرکت در تهران میباشد  .

متخصصان شرکت در هردوره بازرسی آسانسورها موارد زیر را بررسی میکنند :

 • تست و سالم بودن ترمز ایمنی ، گاورنر و ضربه گیرها
 • تست قفل ها و درب های کابین آسانسور و طبقات
 • تست سیستم تعلیق کابین و مکانیزم تعادل و مسیر حرکت کابین
 • بازرسی موتورخانه آسانسور
 • شستن و روغن کاری ریل های کابین هر 4 دوره یکبار
 • سیستم های کنترلی ، ایمنی ، الکتریکی و محرکه آسانسور

 

آسانسور وسیله ای مکانیکی و ماشینی میباشد و به مرور زمان بعضی قسمت هاش دچار ساییدگی شده و خرابی به بار میاورد مانند ( ساییدگی سیم بکسل و شیارهای مربوط به آنها ، شل شدن اتصالات ، سایش و تاریخ مصرف قطعات و غیره) که شاید اهالی ساختمان یا مجتمع از این مشکلات آسانسور اطلاع نداشته باشند و فقط سرویس کار یک شرکت معتبر آسانسور میتواند در حین بازرسی از متوجه این مشکلات شود .

شرکت ما با داشتن متخصص های وظیفه شناس تمامی مشکلات اسانسور را در حین بازرسی به مدیریت اطلاع داده و درصد رفع آن خواهند بود.

سرویس و نگهداری صحیح و به موقع تضمین دهنده ایمنی آن و اسایش کاربران و بهره برداران